Menu

Efekt na planszy

Wkraczasz do krainy plansz i pionków, figurek i żetonów!

Efektowny Styczeń

efektplanszy

Witajcie Drodzy Czytelnicy. Zarówno Święta, jak i Nowy Rok są już za nami, tak więc najwyższy czas ruszyć z kopyta i opowiedzieć wam trochę o zbliżających się recenzjach, ciekawych wydarzeniach czy nowościach. 

 

02654f_e7455ced518842eb9c6ca2f5c40bb7e2mv2

Wpierw nieco informacji o nowym, śląskim serwisie planszówkowymSilesia on Board”. Jest to portal, który w swoim zamiarze ma zrzeszać śląską scenę gier bez prądu. Znajdziecie tam sporą dawkę informacji o aktualnych spotkaniach graczy, relacje z wydarzeń czy nawet lokale, w których możecie zagrać z innymi planszoholikami. Ślązacy, zajrzyjcie koniecznie!

 

 

rebel2


Jak co roku, wydawnictwa starają się przykuwać naszą uwagę i podają swoje plany wydawnicze. Adrenalina, następna część Wybuchowej Mieszanki czy Tajniaków to tylko nieliczne gry, które zostaną wydane nakładem gdańskiego Rebela. Jeśli chcecie poznać kolejne „Postanowienia Noworoczne”, to zapraszamy na poniższą stronę.

Plany Wydawnicze - Rebel 2017

znadplanszyrozmowy

W ramach przerywnika od tych wszystkich recenzji i informacji, zachęcamy do wysłuchania trzydziestej audycji „Rozmów ZnadPlanszy”, w których to Kuba Polkowski, Mirosław Gucwa i Marcin Krupiński podsumowują ostatni rok. Świetny pogadnka, polecamy !

Rozmowy ZnadPlanszy #30 – Podsumowanie roku 2016

 

Oto tytuły, które już wkrótce zostaną zrecenzowane na łamach „Efektu Na Planszy” :

  • Domek
  • Dodatek "Obfitość" do gry Munchkin
  • Pięć Klanów aka Five Tribes
  • Legends of Labyrinth

Tymczasem życzymy miłego dnia i niech meeple będą z wami!

styczen

 

 

© Efekt na planszy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci