Menu

Efekt na planszy

Wkraczasz do krainy plansz i pionków, figurek i żetonów!

Efektowny Grudzień

efektplanszy

Mamy grudzień. Cieszymy się ? No jasne, że tak! W tym miesiącu, zdobyliśmy dla was kolejną porcję recenzji, planszówkowych niusów i różnych ciekawych informacji, lecz co by to było, gdybyśmy od razu odkryli wszystkie karty! No właśnie, zawiałoby nudą. Dlatego dzisiaj, podzielimy się z wami tylko garścią tego, co dla was przygotowaliśmy. No to lecimy...

 Nowinki ze świata:

19 listopada odbył się gdański festiwal „Gramy”. Mało tego, podczas konwentu, zostali ogłoszeni tegoroczni zwycięzcy konkursu „Gra Roku 2016”. Tytułowe zmagania, były podzielone na dwie kategorie wagowe: „Gra roku 2016” oraz „Zaawansowana Gra roku 2016”. Laureatami planszówkowych zapasów, w poszczególnych kategoriach, zostali:

  •  Tajniacy 
  •  Marco Polo

Gratulujemy!PGR20161590x300

Spartacus, krew i zdrada

Czy pamiętacie wiadomość Games Factory Publishing, z informacją o chwilowym zaprzestaniu kampanii na wspieram.to ? Smutek i żal, takie uczucia nam towarzyszyły. Jednak już dziś, można rzec, iż gra została ufundowana i w okolicach czerwca/lipca 2017 r., zostanie doręczona do konkretnych wspierających. Brawa dla całego wydawnictwa i owacje za waszą wytrwałość, zawziętość oraz dążenie do jasno wyznaczonych celów!

58fce5699d5a70b5207f08a149cbd8c8

Cosmic Encounter, aka Kosmiczne Spotkania

Mamy przyjemność poinformować, że światowej sławy gra „Kosmiczne spotkania” (Cosmic encounter), pojawi się po raz pierwszy w języku polskim nakładem wydawnictwa Galakta. Pierwsze starcia czekają Was już w przyszłym roku! Sądzimy, że gra uplasowana na 83 pozycji portalu BoardGameGeek, zagości na waszych półkach i stołach. Do zobaczenia w przestrzeni międzygalaktycznej!

box_mini_kosmiczne_spotkania

Efektowny Grudzień, czyli nadchodzące recenzje gier: 

W bieżącym miesiącu, mamy dla was porcję ciekawych nowości. Oto one:

  • Ptaszki ćwierkają -  wydawnictwa Czacha Games
  • Munchkin (Edycja Jubileuszowa) - wydawany w Polsce przez Black Monk'a
  • Labirynth: Scieżki Przeznaczenia III Edycja - wspieraczkowy tytuł wydawnictwa Let's Play
  • Catan - sygnowany przez Galaktę

 Transformacja bloga:

Najwyższy czas dodać parę istotnych informacji, odnośnie metamorfoz na naszym blogu. Jeśli zauważyliście lub nie, zmieniliśmy skale oceniania. Teraz zamiast punktowania gry w skali od 1 do 10, maksymalną oceną będzie piątka :) Zapraszamy was także, do śledzenia Nas na facebooku :

==========>>>> Efekt na planszy <<<<==========

Prócz tego, nawiązaliśmy współprace z paroma świetnymi wydawnictwami, takimi jak: Czacha Games, Let's Play, Black Monk czy Kudu Games. Liczę na to, iż zaskoczymy was jakimiś konkursami, ale o tym już wkrótce.

I najważniejsze. Pamiętajcie, że blog jest stworzony z myślą o Was drodzy czytelnicy. I jeśli oczekujecie jakichś zmian, piszcie do Nas a my z chęcią odpowiemy na wasze wymagania.

Tymczasem życzymy miłego dnia i niech meeple będą z wami!

 

© Efekt na planszy
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci